Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguMuzeum 6D - Maszoperia w KołobrzeguOceanarium w KołobrzeguMuzeum Bursztynu w KołobrzeguPomnik Turystki w KołobrzeguPlac Ratuszowy w KołobrzeguBaszta Lontowa w KołobrzeguApartament w Podczelu Kołobrzeg 4 osoby 10 minut plaża basen sauna - Kołobrzeg
Polska oferuje różnorodne noclegi i atrakcje na każdą kieszeń. Od górskich kurortów po malownicze nadmorskie miejscowości, znajdziesz tu hotele, pensjonaty, apartamenty i domki letniskowe. Atrakcje obejmują zabytkowe miasta, malownicze parki narodowe, piękne plaże, górskie szlaki, a także bogatą kulturę i tradycje. Ponadto parki rozrywki, atrakcje dla dzieci, luksusowe SPA czy wiejskie kurorty. Wiele miejsc, tysiące ofert na Twoje wakacje w Polsce. Rezerwuj nocleg online - tanie oferty i okazje!
Apartament w Podczelu Kołobrzeg 4 osoby 10 minut plaża basen sauna
Kołobrzeg Lwowska 11 Parter apartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.5/10
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.5/10
Obiekt Apartament w Podczelu Kołobrzeg 4 osoby 10 minut plaża basen sauna usytuowany jest w miejscowości Kołobrzeg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Podczele – niecały kilometr, Ratusz – 7,5 km, PKP Kołobrzeg – 8,4 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i płyta kuchenna, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Apartament w Podczelu Kołobrzeg 4 osoby 10 minut plaża basen sauna obejmuje centrum fitness, saunę i wannę z hydromasażem. Goście mogą popływać w krytym basenie, uprawiać trekking i jazdę na rowerze lub odprężyć się w ogrodzie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 9,1 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 10 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 111 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment also is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. The well-equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator and kitchenware. Boasting a terrace with garden views, this apartment also offers a wardrobe and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Plaża
Zabiegi upiększające
Wycieczki rowerowe
Basen dla dzieci
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Całkowity zakaz palenia
Całodobowa ochrona
Winda
Kryty basen (czynny przez cały rok)
Bezpłatne Wi-Fi
Taras
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Galerie sztukipoza obiektemdodatkowo płatne
Ogród
Kryty basen
Depilacja woskiem
Wi-Fi
Czujnik dymu
Sala zabaw
Zabiegi na twarz
Dostęp do Internetu
Centrum fitness
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Pojemniki na śniadanie na wynos
Parking w garażu
Pokoje dla niepalących
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Parking
Piesze wycieczki
Prywatny parking
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
Parking na miejscu
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Spa i centrum odnowy biologicznejdodatkowo płatne
Basen
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pokoje rodzinne
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
System alarmowy
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Restauracja
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Piesze wycieczkipoza obiektem
Sauna
Jazda na rowerzepoza obiektem
Dostęp za pomocą kluczy
Salon spa / strefa relaksacyjna
Wanna z hydromasażem / jacuzzi
Zwierzęta domowe są akceptowane
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości

