Zobacz atrakcje w okolicy:
Rodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguSolny Resort -Apartament A017 z klimatyzacją - Kołobrzeg
Polska oferuje różnorodne noclegi i atrakcje na każdą kieszeń. Od górskich kurortów po malownicze nadmorskie miejscowości, znajdziesz tu hotele, pensjonaty, apartamenty i domki letniskowe. Atrakcje obejmują zabytkowe miasta, malownicze parki narodowe, piękne plaże, górskie szlaki, a także bogatą kulturę i tradycje. Ponadto parki rozrywki, atrakcje dla dzieci, luksusowe SPA czy wiejskie kurorty. Wiele miejsc, tysiące ofert na Twoje wakacje w Polsce. Rezerwuj nocleg online - tanie oferty i okazje!
Solny Resort -Apartament A017 z klimatyzacją
Kołobrzeg 5 Aleksandra Fredry A017 apartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Parking
Rozmawiamy
9.3/10
WiFi
Basen
Parking
Rozmawiamy
9.3/10
Obiekt Solny Resort -Apartament A017 z klimatyzacją położony jest w miejscowości Kołobrzeg i oferuje ogród, taras oraz bar. Na miejscu zapewniono też bezpłatne Wi-Fi, a Goście mogą podziwiać widok na ogród. Obiekt zapewnia bankomat. W odległości 1,2 km znajduje się Plaża Centralna w Kołobrzegu.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono łazienkę (1) z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu.
W pobliżu obiektu Solny Resort -Apartament A017 z klimatyzacją znajdują się liczne atrakcje, takie jak Ratusz, PKP Kołobrzeg i Muzeum Oręża Polskiego. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 91 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Featuring a terrace with garden views, this apartment also features a tea and coffee maker and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 28 mkw.
Taras
Możliwe wystawienie faktury
Ogrzewanie
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Leżaki lub krzesełka plażowe
Dostęp do Internetu
Bezpłatne Wi-Fi
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Parking
Bankomat na terenie obiektu
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Basen
Część przeznaczona dla palących
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Bezpłatny parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Czujnik dymu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Ogród
Monitoring wokół obiektu
Kryty basendodatkowo płatne
Pokoje rodzinne
Klimatyzacja
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Bar
Pokoje dla niepalących
Wi-Fi
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Gaśnice
Całodobowa ochrona
Całkowity zakaz palenia
Kryty basen (czynny przez cały rok)dodatkowo płatne
