Zobacz atrakcje w okolicy:
Latarnia Morska w GąskachPlaża przy Latarni Morskiej w GąskachPlaża wschodnia - plaża przy kapliczce w GąskachKapliczka Broń od Atomu w GąskachOgrody Tematyczne Hortulus i Labirynt Hortulus Spectabilis w DobrzycyPromenada SarbinowoPlaża SarbinowoFunworld - dmuchany park rozrywki SarbinowoŁódka z piratami w ChłopachPlaża ChłopyWioska Tematyczna - Wieś Rybacka w ChłopachMolo w ChłopachPomnik Pamięci tych, którzy nie powrócili z morza w ChłopachObelisk 16-ty południk ChłopyPlaża MielenkoLeśna Pętla Przygód i Tajemnic w MielnieBunkry w lesie mieleńskim - Bunkier Zachodni Mielenko, Bunkier Wschodni MielnoBunkier na wydmie w MielniePlaża MielnoPromenada w Mielnieluludomki - Mielenko
Polska oferuje różnorodne noclegi i atrakcje na każdą kieszeń. Od górskich kurortów po malownicze nadmorskie miejscowości, znajdziesz tu hotele, pensjonaty, apartamenty i domki letniskowe. Atrakcje obejmują zabytkowe miasta, malownicze parki narodowe, piękne plaże, górskie szlaki, a także bogatą kulturę i tradycje. Ponadto parki rozrywki, atrakcje dla dzieci, luksusowe SPA czy wiejskie kurorty. Wiele miejsc, tysiące ofert na Twoje wakacje w Polsce. Rezerwuj nocleg online - tanie oferty i okazje!
luludomki
Mielenko ul. Lipowa 32 domki letniskowe i całoroczne
Liczba pokoi
6
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.8/10
Liczba pokoi
6
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.8/10
Obiekt luludomki położony jest w miejscowości Mielenko. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Mielno – 1,1 km, Ratusz – 38 km, PKP Kołobrzeg – 39 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i płytą kuchenną, a także łazienkę (1) z prysznicem.
Na terenie obiektu luludomki dostępny jest taras i plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 39 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 40 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 134 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this holiday home comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an electric kettle in the well-fitted kitchenette. The holiday home also includes a barbecue. This holiday home has a seating area, a wardrobe, a flat-screen TV and a terrace. The unit has 4 beds. Dom wakacyjny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 32 mkw.
Parking
Ogrzewanie
Bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
Pokoje dla niepalących
Bezpłatny parking
Zwierzęta domowe są akceptowane
Sprzęt do grillowania
Pokoje rodzinne
Taras
Ogród
Prywatny parking
Dostęp do Internetu
Plaża
Plac zabaw dla dzieci
Parking dla osób niepełnosprawnych
Całkowity zakaz palenia
Parking na miejscu

