Zobacz atrakcje w okolicy:
Muzeum Sprzętu Wojskowego w MrągowieMuzeum w MrągowieWestern City Mrongoville Miasteczko westernoweKorony Drzew - Apartament nad jeziorem - prywatny pomost - Mrągowo
Polska oferuje różnorodne noclegi i atrakcje na każdą kieszeń. Od górskich kurortów po malownicze nadmorskie miejscowości, znajdziesz tu hotele, pensjonaty, apartamenty i domki letniskowe. Atrakcje obejmują zabytkowe miasta, malownicze parki narodowe, piękne plaże, górskie szlaki, a także bogatą kulturę i tradycje. Ponadto parki rozrywki, atrakcje dla dzieci, luksusowe SPA czy wiejskie kurorty. Wiele miejsc, tysiące ofert na Twoje wakacje w Polsce. Rezerwuj nocleg online - tanie oferty i okazje!
Korony Drzew - Apartament nad jeziorem - prywatny pomost
Wolności 49 11-700 Mrągowo Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.7/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.7/10
Apartament z 2 sypialniami. This apartment features a fireplace. Boasting a private entrance, this apartment includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The apartment also features a barbecue. The apartment offers a flat-screen TV with streaming services, a seating area, a dining area, a wardrobe as well as lake views. The unit has 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Obiekt Korony Drzew - Apartament nad jeziorem - prywatny pomost położony jest w miejscowości Mrągowo i oferuje ogród, bezpłatne Wi-Fi oraz widok na jezioro. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze, dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – 18 km, Ratusz w Mrągowie – 2 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 61 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Wi-Fi
Parking
Piesze wycieczki
Zwierzęta domowe są akceptowane
Całkowity zakaz palenia
Dostęp do Internetu
Meble ogrodowe
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Pokoje dla niepalących
Parking na miejscu
Ogród
Prywatny parking
Miejsce na piknik
Bezpłatne Wi-Fi
Pokoje rodzinne
Miejsce na ognisko
Jazda na rowerze
Bezpłatny parking
Ogrzewanie
