Zobacz atrakcje w okolicy:
Pałac Wielopolskich w CzęstocicachPodziemna Trasa Turystyczna w Opatowie Centrum kultury OpatówRynek w OpatowieRajskie Domki - Sadowie
Polska oferuje różnorodne noclegi i atrakcje na każdą kieszeń. Od górskich kurortów po malownicze nadmorskie miejscowości, znajdziesz tu hotele, pensjonaty, apartamenty i domki letniskowe. Atrakcje obejmują zabytkowe miasta, malownicze parki narodowe, piękne plaże, górskie szlaki, a także bogatą kulturę i tradycje. Ponadto parki rozrywki, atrakcje dla dzieci, luksusowe SPA czy wiejskie kurorty. Wiele miejsc, tysiące ofert na Twoje wakacje w Polsce. Rezerwuj nocleg online - tanie oferty i okazje!
Rajskie Domki
Czerwona Góra 72 27-580 Sadowie Polska domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
RU
10.0/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
RU
10.0/10
Willa z 2 sypialniami. Featuring a private entrance, this villa is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the kitchenette. The villa also has a barbecue. Boasting a terrace with lake views, this villa also offers a seating area and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Willa - 6 osobowy.
Obiekt Rajskie Domki oferuje bezpłatne rowery, ogród oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono balkon i bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Świętokrzyski Park Narodowy – 30 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
Każda opcja zakwaterowania ma taras i wyposażona jest w telewizor z płaskim ekranem. We wszystkich opcjach znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą oraz prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, wędkarstwa i jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dom Długosza – 41 km, Kolegiata św. Marcina w Opatowie – 11 km. Lotnisko Lotnisko Radom-Sadków znajduje się 72 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Bezpłatny parking
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Plac zabaw
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Parking
Ogród
Dostęp do Internetu
Taras
Pokoje rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Meble ogrodowe
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Zwierzęta domowe są akceptowane
Prywatny parking
Wędkowanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Miejsce na piknik
Miejsce na ognisko
Taras słoneczny
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Parking na miejscu
Piesze wycieczki
Jazda na rowerze
Wi-Fi
Klimatyzacja
